Služby

KADEŘNICTVÍ PAWKA VÁM NABÍZÍ SLUŽBY:


STŘÍHÁNÍ VLASŮ
( dámské, pánské a dětské )
BARVENÍ VLASŮ
MELÍROVÁNÍ VLASŮ
SPOLEČENSKÉ A SVATEBNÍ ÚČESY
PRODEJ VLASOVÉ KOSMETIKY ZNAČKY TIGI A BB COS
PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ
REGENERACE OLAPLEX
LÍČENÍ DENNÍ I VEČERNÍ
 
 

PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ


Současná doba nabízí různé techniky prodlužování vlasů. Je na zvážení každé ženy a doporučení odborníka, která z technik je pro ni ta nejlepší. Všeobecně lze říci, že všechny metody prodlužování vlasů jsou šetrné pokud jsou aplikovány kvalitními prostředky a řádně proškoleným stylistou.

Metoda ExtendMagic
Technika je vhodná pro všechny typy vlasů, pro klienty po chemoterapii, pro alegiky i pro klientky trpící lupenkou ve vlasech.

Díky unikátnímu složení „keratinu“ je možné zahuštění i v předních a vrchních partiích hlavy. Spoje jsou po celou dobu prodloužení pružné a velmi odolné, netlačí při spánku. Tato technika vyžaduje zkušeného stylistu. Spoje pomocí ExtendMagic jsou téměř neviditelné.

ExtendMagic nahradí drahé přístroje, umí nejen klasická prodloužení, ale také zahuštění velmi prořídlých vlasových partií jak u žen, tak i u mužů. Zahuštění pomocí ExtendMagic je vhodné také pro muže a ženy trpící vypadáváním vlasů. Pomocí ExtendMagic si můžete připravit vlasové prodloužení i na páskovou techniku / pu-extension, hair tape atd./.

Prodloužení a zahuštění vlasů pomocí ExtendMagic probíhá tzv. za studena – nedochází tímto k možnosti poškození vlastních vlasů teplem. Nezávislé testy prokázaly,že díky unikátnímu složení „lepící pásky“ ExtendMagic nedochází k poškození vlastních vlasů a jsou po prodloužení zdravější a odolnější

Díky ExtendMagic můžete prodloužit a zahustit vlasy dlouhé pouhý 1cm. Prodloužení se aplikuje cca 2 až 3mm od pokožky hlavy zákazníka. Žádná jiná technika neumožňuje prodloužení tak blízko pokožky hlavy.

Spoje jsou oproti jiným prodloužením podstatně menší, téměř neviditelné, pružné a velice odolné. Extendmagic vytváří vysoce kvalitní prodloužení a zahuštění vlasů, které může za normálních podmínek trvat déle než čtyři měsíce. Spoje nejsou ovlivněny chemickými látkami jako je šamponování a sušení vlasů. Ihned po prodloužení se mohou vlasy barvit a trvalit – doporučujeme pouze profesionály.

Další jedinečností ExtendMagic je to, že k prodloužení můžete použít vlasy přímo z copu bez předchozí přípravy. Toto je odlišné od současných ostatních technik prodloužení. Tato funkce umožňuje využít širší paletu prodloužení vlasů. Odstraněné vlasy mohou být použity pro opětovné prodloužení.

 

VLASY POUŽÍVANÉ K PRODLOUŽENÍ


Prodloužené vlasy musí perfektně splynout s vlasy Vašimi a to lze docílit pouze v případě, že na prodloužení jsou použity vlasy nejpodobnější vlasům Vašim nejen odstínem, ale hlavně strukturou a jemností.

Celosvětově platí, že za nejkvalitnější vlasy jsou považovány vlasy středoevropské, nejlépe panenské – tzn. vlasy nebarvené a nijak chemicky ošetřené. Jsou to vlasy velmi jemné, pružné. Jejich cena je sice vyšší, ale životnost těchto vlasů je minimálně 2-3 roky, někdy i déle.

O něco levnější variantou jsou vlasy pocházející z oblasti Kazachstánu. I tyto vlasy se vyznačují dlouhou životností a pevností. Kazašské vlasy jsou vhodné pro tmavovlásky a ženy, které mají vlastní vlasy pevné, hrubší struktury. Tento typ vlasů nedoporučujeme klientkám s příliš jemnými a řídkými vlasy, kazašské vlasy jsou pro tento typ vlasů příliš těžké. Také kazašské vlasy nakupujeme pouze panenské.

Díky vysoké kvalitě námi používaných vlasů , nemusíte na prodloužené vlasy používat drahé přípravky určené na prodloužené vlasy. Jediné, co musíte chránit jsou spoje, pomocí kterých drží prodloužené prameny s Vašimi vlasy.

REGENERACE OLAPLEX


Olaplex je přípravek, který se přidává k jakýmkoliv barvám, zesvětlovačům a jiným kadeřnickým chemickým směsím. Během působení na vlasech se postará o to, aby se nenarušovaly vazby uvnitř vlasu, což se běžně při zmíněných procesech děje. Chemické zákroky, stejně jako nadměrné teploty, Vaše vlasy narušují tím, že rozpojují jednotlivá vlákna uvnitř vlasu. Výsledkem jsou pak ztenčené vlasy, které se „gumičkují“, jsou slabé, křehké a ulamují se. Olaplex dokáže během chemické procedury narušené vazby opravit a nahradit. Nahrazené vazby jsou trvalé, nevymývají se a zničit je můžete jen opětovným chemickým zásahem. Olaplex se tedy oprávněně stává revoluční novinkou pro veškeré chemické procedury. Velkou úlevu pocítí zesvětlené, melírované vlasy, které trpí většinou nejvíce. Používáním barev s Olaplexem udržíte přirozenou sílu vlasů, předejdete ztenčení vlasu a lámavosti konečků. Cena Olaplexu je závislá na množství použití přípravku v dané směsi a pohybuje se v rozmezí 400Kč až 500Kč. (tato částka se připočítává k danému úkonu).
 

Kontakt

Pokud chcete využít našich služeb, nebo se chcete jen na něco zeptat nebojte se nás kontaktovat na Tel: +420 123 456 789 nebo můžete využít našeho kontaktního formuláře.

Adresa

Kvasice 768 21
Nám. A. Dohnala 16
1. patro

TEL: +420 723 983 675

E-MAIL: pavlinececcka@seznam.cz

Telefon

TEL: +420 723 983 675

Email

E-MAIL: pavlinececcka@seznam.cz

Web navrhl a vytvořil Tomáš Valach
Ochrana soukromí